Damla Metal Limited Şirketi


Damla Metal Ltd. Şti, demir çelik sektöründe uzun yıllara dayalı piyasaya ve sanayi tecrübelerinin katkılarıyla 1996 yılında kurulmuş bir firmadır.

Yıllar içinde artan iş hacmiyle ve büyüyen gücüyle demir çelik sektöründe saygın bir konuma gelen Damla Metal Ltd. Şti; modern teknolojiyi kullanan uzman kadrosu, bölge içine dağılmış modern tesislerinin sağladığı olanaklarla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş durumda. Stoklarında çeşitli kalitelerde yassı metaller(Platine Levhalar, gemi saçları, sıcak soğuk çekme levhalar ve imalat çelikleri),karbon çelikleri ve muhtelif çelikleri bulundurmaktadır.

Damla metal Ltd. Şti demir çelik sektöründe yatırımlarını sürdürüyor. Demir-çelik alanında en büyük yatırımlarımız için arazi alım işini tamamladık. Kıraç- Esenyurt / İstanbul’da 2,500 m2 bir araziyi firmamıza kazandırdık. İçine 1100 m2 kapalı alan yaparak çalışma kapasitesini 1700 m2’ye çıkardık. Global krizi bahane ederek şirketten çalışan eleman çıkaran şirketlere rağmen Damla Metal Ltd Şti çalışan personelini ikiye katlayarak piyasada bir nevi istihdam yaratmış bulunmaktayız. Modern CNC ve CNC Plazma makineleri alarak günümüz teknolojilerini kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefledik.

Damla Metal Ltd Şti bu gelişmeleri gerçekleştirirken gücünü siz değerli müşterilerden almaktadır.

Damla Metal Ltd Şti demir-çelik sektöründe büyümeye devam ederken, modern teknoloji makinelerinin yanı sıra, geniş stok yelpazesi ve deneyimli personeli ile esas siz değerli müşterilerinin gücüyle gücüne güç katmaya devam ediyor.

Çalışma sloganımız ise HAYDİ TÜRKİYEM İLERİ olmuştur.
Web Sitemiz Güncellenmektedir